Warszawa

Świadectwo narzeczonych

23 maja 2016 0 komentarzy

Ostatnie spotkanie tegorocznego tygodnia Tak na Serio za nami…

Wczoraj po Mszy o 20.00 spotkaliśmy sie, żeby posłuchać świadectwa narzeczonych – Gosi i Karola, którzy są w naszym sztabie organizacyjnym Tak na Serio 

Narzeczeni dzielili się z nami działaniem Pana Boga w Ich życiu, w Ich związku… Poznali się ponad 3 lata temu, po jakimś czasie zaczęli być razem i odczuwać pragnienie wejścia w związek małżeński… „Małą” przeszkodą wówczas okazał się brak pracy obojga, a zatem obawa przed sprostaniem zadaniom rodziny np. w momencie kiedy pojawi się dziecko.
Jednak postanowili zawierzyć swoją drogę Panu Bogu… i zaczęły dziać się cuda – nagle pojawiła się praca, perpektywa zorganizowania ślubu, wesela i radość!
„Niektórzy mogą powiedzieć, że to jest przypadek czy coś takiego, a ja tam uważam, że to działanie Pana Boga, Jego prowadzenie i opieka” – mówi Karol.

Zarówno Gosia i Karol wzrastli duchowo w parafii NMP Matki Zbawiciela, gdzie odbywa się nasze TnS. To właśnie tu poznali żywy Kościół i zaczęli iść w kierunku wiary dojrzałej. Zauważyli, że Pan Bóg tak Ich prowadzi, że na początku kiedy zaczęli angażować się w parafii dużo od Niego dostawali, On Ich karmił swoim Słowem, pokazywał Im swoje mniejsze i większe cuda w ich relacji i życiu….
Teraz sami mogą dzielić się tym, co otrzymali od Niego z wdzięczności za wszystko czym Ich obdarował.

A już niedługo – w pażdzierniku – Gosia i Karol staną przed Bogiem, żeby udzielić sobie sakramentu małżeństwa 

Dziękujemy narzeczonym za ich świadectwo i życzymy owocnych,ostatnich miesięcy przygotowań do tego bardzo ważnego wydarzenia!

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *