Warszawa

Dla Mazowsza

29 maja 2019 0 komentarzy

W warszawskiej parafii NMP Matki Zbawiciela na Mokotowie ponownie odnowimy przyrzeczenia małżeńskie, poprosimy o błogosławieństwo dla narzeczonych, a także oddamy Bogu nasze intencje i podziękowania.

Modlitwie towarzyszyć będzie szereg spotkań tematycznych. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak rozumieć przysięgę małżeńską, czym jest samo powołanie do małżeństwa, porozmawiamy też o tym, gdzie jest istota szczęścia w rodzicielstwie i dlaczego adopcja to po prostu inny świadomy wybór, a nie alternatywa.

STARTUJEMY 8.06 w sobotę czuwaniem w Wigilię Zesłania Ducha Świętego – nabożeństwo połączone będzie z Drogą Światła i rozważaniami małżonków.
—————————–
Dodatkowo, z uwagi na duże zainteresowanie w poprzednim roku – ponownie odbędą się WARSZTATY o temperamentach – w tym roku temat pogłębiamy: poruszymy kwestię temperamentów zarówno u małżonków, jak i u dzieci, a także porozmawiamy o tym, jak temperament powinien warunkować styl wychowania.

Warsztaty odbywają się w DWÓCH TERMINACH:
15.06 (sobota) o godz. 10.00
16.06 (niedziela) o godz. 14.00

KOSZT: 20 zł/para
ZGŁOSZENIA: taknaserio.wawa@gmail.com

NIE CZEKAJCIE DO OSTATNIEJ CHWILI! liczba miejsc ograniczona. Można przyjść z dziećmi, zajmiemy się nimi, żebyście Wy mogli skorzystać 🙂
————————————————-

UWAGA! we wtorek nie ma spotkania – randkujemy! 🙂

WSTĘP BEZPŁATNY

Dołącz do facebookowego wydarzenia TnS w Warszawie: TUTAJ.


Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *