Warszawa

3 raz w Warszawie!

8 maja 2016 0 komentarzy

Porozmawiajmy o miłości na serio!

Miłość cierpliwa jest, łaskawa… ale prosta to ona nie jest  Wymaga wzajemności, wyrozumiałości i przede wszystkim traktowania na serio.

W dniach 14-22 maja w warszawskiej parafii NMP Matki Zbawiciela przy ul. Olimpijskiej 82/84 odbędzie się kolejna edycja spotkań w ramach projektu Tak na Serio. Podczas nich porozmawiamy m.in. o tym, dlaczego warto modlić się o dobrą żonę i męża, jaką rolę odgrywa przyjaźń w związku, jak ze sobą rozmawiać, czy jakie są metody leczenia problemów z płodnością.

Dodatkowo w dniu 21 maja odbędą się specjalne warsztaty dla par – już teraz można się zgłaszać na taknaserio@gmail.com.

Spotkania odbywają się w ramach Tygodnia Modlitw za Powołanych do Małżeństwa, a rozpoczynają w przeddzień uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Każda konferencja zostanie poprzedzona Mszą Świętą, podczas których będziemy modlić w różnych intencjach dot. zakochanych i małżonków. Spotkaniom towarzyszyć będą świadectwa małżeństw oraz zakochanych z różnym stażem, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach w budowaniu relacji na różnych etapach związku.

Spotkania mają charakter otwarty.

Zapraszamy wszystkich – w związkach, nie w związkach, narzeczonych, małżonków – w naszym programie każdy znajdzie coś dla siebie 

Do zobaczenia! Przybywajcie licznie! 

 

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *