Bielsko-Biała

Ugotowani razem

9 sierpnia 2019 0 komentarzy

We wtorek 11 czerwca na naszym fanpejdżu można było przeczytać taki komentarz do intencja dnia. Modliliśmy się wtedy za wszystkich powołanych do małżeństwa mężczyzn!

„Drodzy Mężczyźni, dzisiaj modlimy się za Was??‍♂️??‍?? Za wszystkie Wasze sprawy, często niewypowiedziane i skrywane przed resztą świata. Bo podczas gdy Kobiety mogą wyrażać się w swojej wrażliwości, to Wy jesteście skałami i wsparciem. W skrytości serca cierpicie, choć nie dajecie tego po sobie poznać. Często przejmujecie rolę Ojca jeszcze w domu rodzinnym i nosicie ciężar odpowiedzialności na swoich barkach. 

Być może wątpicie w siebie, bo dookoła wszyscy się już pożenili, nie możecie znaleźć pracy na miarę swoich możliwości lub mieszkacie jeszcze z rodzicami. Być może zmagacie się z niepłodnością żony lub swoją, co Was przygnębia i frustruje. Być może w trudnych chwilach ulegacie pokusom, które dominują Wasze myśli i czyny. Być może jesteście poranieni i nie potraficie zbudować relacji. Być może straciliście ukochaną osobę i nie wiecie, co dalej.

Bądźcie blisko Boga. Bądźcie jak Św. Józef, który przebywając blisko Boga, stał się cichym bohaterem okresu oczekiwania na przyjście Zbawiciela.”

Tego dnia w ramach bielskiej edycji Tygodnia Tak na Serio ks. Paweł Krężołek SDS, przełożony salwatoriańskiej wspólnoty w Bielsku – Białej zaprosił wszystkich na wspólnego stołu. Opowiadając o tym co i jak można ugotować, robił to. Po czym uczestnicy zostali zachęceni do degustacji. Co gotowano? Zobaczcie sami!

https://www.youtube.com/watch?v=AyIHVdDQD0A

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *