Pomoc na serio

Zgłoś się / zgłoś małżeństwo

7 czerwca 2020 0 komentarzy

Jeśli chcesz zgłosić małżeństwo do objęcia modlitewną troską przez dziewięć kolejnych dni, wypełnij poniższy formularz wysyłając do nas wiadomość email. W temacie wpisz: „ZGŁASZAM MAŁŻEŃSTWO”.
W treści podaj tylko imiona małżonków. Będą one znane wyłącznie osobie administrującej skrzynkę mailową oraz osobie modlącej się, która otrzyma je od nas w prywatnej wiadomości.
My wyślemy do Ciebie wiadomość mailową na podany w formularzu adres poczty elektronicznej z datą rozpoczęcia modlitwy za poleconych małżonków.

Jeśli chcesz podjąć modlitewną troskę za małżeństwa i jesteś gotowy/gotowa w każdej chwili rozpocząć dziewięciodniową modlitwę jedną częścią różańca dziennie (5 dziesiątek), to wypełnij formularz wpisując w temat „CHCĘ SIĘ MODLIĆ” i podaj swoje imię, a także adres mailowy. My wyślemy do Ciebie wiadomość powitalną z wszystkimi szczegółami naszej inicjatywy.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące #pomocnaserio, to również wypełnij poniższy formularz wpisując jako temat słowo „PYTANIE”, a my postaramy się udzielić wyczerpującej odpowiedzi. Na bieżąco będziemy się starali wpisywać odpowiedzi na najpopularniejsze pytania w dziale Q&A na naszej stronie w zakładce 'Pomoc na Serio’.

    Komentarze: 0

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *