Aktualności TnS

Pełno radości!

28 maja 2018 0 komentarzy

Za nami kolejna edycja Tygodnia Modlitw za Powołanych do Małżeństwa. Wczoraj, w uroczystość Trójcy Przenajświętszej błogosławieństwem narzeczonych i świadectwami narzeczeńskich par zakończyliśmy Tak na Serio 2018!

Cóż powiedzieć? Był to piękny czas wypełniony przede wszystkim modlitwą. Liczymy, że we wspólnej modlitwie połączonych było przynajmniej kilka tysięcy osób. To już COŚ, za co BARDZO wam dziękujemy!

O. Jordan, założyciel Salwatorianów, mawiał, że modlitwa jest największą siłą świata. Jeśli chcemy działać na rzecz małżeństwa i rodziny, to potrzebujemy przede wszystkim jakościowo dobrej modlitwy! Dlatego zachęcamy, nie ustawajmy! Tydzień się skończył, następny za rok, ale chcemy w każdą ostatnią sobotę miesiąca łączyć się w tej wielkiej grupie ludzi modlących się Tak na Serio!

W najbliższych dniach, a nawet tygodniach będziemy dla Was przygotowywać nagrania z poszczególnych konferencji, byście mogli do nich wrócić, podzielić się nimi, czy też wysłuchać po raz pierwszy, jeśli nie mogliście dotrzeć na miejsce spotkania 🙂

Zostańcie z Bogiem i pamiętajcie, jeśli widzisz miłość, widzisz Trójcę!

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *