Aktualności TnS

Jedziemy się spotkać!

17 lipca 2018 0 komentarzy

Już w najbliższy weekend 20 – 22 lipca, w domu zakonnym Salwatorianów na krakowskim Zakrzówku odbędzie się spotkanie wszystkich sztabów organizujących Tydzień Modlitw za Powołanych do Małżeństwa Tak na Serio!

To wielkie wydarzenie dla naszej inicjatywy, w czasie którego podzielimy się między sobą pomysłami i sposobami organizacji TnS. Oprócz tego odbędziemy szkolenie z prowadzenia naszej strony internetowej, wyznaczymy kierunki na przyszłe edycje Tak na Serio. Co bardzo istotne, w spotkaniu wezmą udział „starzy” sztabowcy, ale także osoby, które w tym roku postanowiły do nas dołączyć, by zasilić nasze szeregi. Dzięki temu kolejne edycje będą organizowane sprawniej i lepiej 🙂

Poza pracą zjazd sztabów będzie dla nas okazją do modlitwy za nasze dzieło, ale przede wszystkim za powołanych do małżeństwa!

Polecamy się Waszej pamięci modlitewnej, żeby czas naszego spotkania był owocny i przyniósł dobro wszystkim powołanym do małżeństwa!

A jeśli ktoś z Was, chciałby zasilić nasze szeregi, to piszcie śmiało przez zakładkę Sztab Centralny, którą znajdziecie u dołu naszej strony!

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *