Dajemy słowo

Dajemy słowo

1 lipca 2022 0 komentarzy

❗Już od najbliższej niedzieli zapraszamy Was do śledzenia naszej wakacyjnej inicjatywy ?#dajemysłowo?.

Wakacje☀️ to czas, kiedy mocniej niż zwykle uczymy się uważności. Uważności na piękno przyrody?, nowe miejsca?, smaki?, języki??. My chcemy w tym czasie zaprosić Was do większej uważności na słowa?. Te wypowiadane i te usłyszane.

➡️W każdą wakacyjną niedzielę zaproponujemy Wam fiszkę z jednym słowem z niedzielnej liturgii?. Małżonkowie podzielą się z Wami cytatem z niedzielnych czytań, słowem, które tego dnia było dla nich kluczowe, i poruszeniami, które to słowo w nich obudziło. Zaprosimy Was do tego, by to słowo stało się inspiracją na cały nadchodzący tydzień. Pomocą mogą stać się trzy pytania zaproponowane w ramach naszych letnich fiszek. Bo, jak wiadomo, słówek najlepiej uczyć się w kontekście, w tym wypadku w kontekście małżeńskiego i rodzinnego życia???‍♀️??.

➡️Wszystko to po to, by obudzić większą wrażliwość na słowo wypowiadane do nas przez Pana Boga?, ale też na słowa, które wypowiadamy do siebie nawzajem?. Czy są to słowa budujące jedność?, podnoszące, przywracające nadzieję, dodające otuchy, wyrażające troskę i miłość??

➡️Zapraszamy już od najbliższej niedzieli!

#dajemysłowo

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *