Aktualności

12 czerwca 2021 0 komentarzy
Niedziela na serio

Wyjść zza krzaka

We dnie i w nocy Piękne jest w kroczeniu przez życie ze słowem Bożym to, że ono rzeczywiście pracuje w człowieku. Raz wpuszczone do serca nie pozostawia go niezmienionym.

czytaj dalej
11 czerwca 2021 0 komentarzy
Miłość na serio

Od rodziny do społeczności

Wstrzemięźliwość okresowa Z chwilą, gdy małżonkowie rozpoczynają współżycie małżeńskie, tworzy się nawyk i stała skłonność, powstaje wzajemne zapotrzebowanie, żeby współżyć.

czytaj dalej
5 czerwca 2021 0 komentarzy
Niedziela na serio

Twoje miejsce

Intymność Zatrzymaliśmy się tydzień temu na zejściu na poziom serca, które ma rozważać co Pan mi uczynił, jak wychodzi mi naprzeciw, umacnia mnie i ochrania.

czytaj dalej
5 czerwca 2021 0 komentarzy
Aktualności TnS

Ojcowskim sercem

Cykl #patriscorde inspirowany papieskim Listem pt. Ojcowskim sercem przygotowany przez mężczyzn dla mężczyzn.

czytaj dalej
29 maja 2021 0 komentarzy
Niedziela na serio

Poznaj i rozważ

Słowo do usłyszenia Chcąc iść za tym słuchajcie słowa Pana (Ez 37,4) z Wigilii Zesłania Ducha Świętego otwórzmy Święty Tekst, które daje nam Kościół na niedzielę Trójcy Świętej, na zakończenie 8 Tygodnia Tak na Serio.

czytaj dalej
28 maja 2021 0 komentarzy
Miłość na serio

O rodzicielstwie i jego wykluczaniu

Rozrodczość a rodzicielstwo Instytucja małżeństwa twarzy obiektywne ramy, w których może się realizować trwałe zjednoczenie seksualne osób, pod warunkiem monogamii i nierozerwalności.

czytaj dalej
22 maja 2021 0 komentarzy
Niedziela na serio

Przybądź Duchu Święty!

Znów wigilia Kończymy radosny okres Wielkiej Nocy i podobnie jak wtedy kiedyśmy go zaczynali, tak i teraz chcę się w naszej niedzielnej refleksji odwołać do tekstów przygotowanych na Wigilie tych dni, wtedy Zmartwychwstania Pańskiego, dziś ...

czytaj dalej
19 maja 2021 0 komentarzy
Materiały do pobrania

Materiały na 8 Tydzień Tak na Serio

Jak co roku udostępniamy to pobrania zestaw materiałów, którymi możecie się dzielić z innymi, udostępniać w sieci, podrzucać Waszym duszpasterzom 🙂...

czytaj dalej
15 maja 2021 0 komentarzy
Niedziela na serio

Kierunek Niebo

Niebo – cel naszych dążeń Pięknie w dzisiejsze święto wpisuje się wczorajsza beatyfikacja Założyciela Salwatorianów o. Franciszka Marii od Krzyża Jordana.

czytaj dalej